Žáci se zapsali do historie klubu

Ve středečním vloženém kole přivítali naši mladší a starší žáci celek prvoligového klubu MFK Karviná.

Mladší žáci

Naši mladší žáci se zapsali do historie klubu, a to prvními body v krajském přeboru! V utkání proti Karviné jsme byli jednoznačně lepším týmem a vedení jsme se ujali hned v úvodu utkání zásluhou Robina Havránka. Tomu se dokonce podařilo vstřelit čistý hat-trick během 8.minut. Soupeře jsme v první půli doslova k ničemu nepustili a zasloužene jsme vedli 7:0. Ve druhé půli se v domácí brance střídalo a do brány šel Hellebrand, do hry zase Olšar. Během úvodních minut druhého poločasu jsme přidali další branky a soupeři tak uštědřili nepopulární dvoucifernou nálož. V závěru se hostům povedlo vstřelit alespoň čestný gól a utkání tedy skončilo 13:1.

Za naše se trefili : Havránek Robin 6x , Kamrádek Vojtěch 3x, Schauer Petr, Galdia Jakub, Olšar David, Hořének Jáchym

Starší žáci

Naši starší žáci v bojovném utkání bohužel podlehli svému soupeři v poměru 1:3 . Ačkoliv jsme v úvodů utkání měli dvě obrovské šance, z gólu se radoval soupeř po hrubce gólmana. Bohužel jsme si už žádnou pořádnou šanci v první půli nevytvořili, a dokonce jsme ještě obdrželi dvě branky. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:3. Ve druhé půli se náš výkon zlepšil, ale stačilo to pouze na korekci skóre v 60. minutě.

Za naše se trefil : Kabisch Petr