Žáci prohráli na obou frontách

Naši mladší a starší žáci zajížděli ke svému druhému utkání v krajském přeboru do Kobeřic.

Starší žáci

Utkání starších žáků probíhalo bohužel pro nás jednoznačně, soupeř byl o dvě třídy lepší, větší, rychlejší a početnější. Domácí nás od prvních minut tlačili a ujali se vedení už ve 4. minutě. Utkání skončilo jednoznačnou výhrou Kobeřic v poměru 13:0.

Mladší žáci

Utkání mladších žáků bylo velice bojovné, přestože soupeř nebyl lepší než naše družstvo, měl jednu obrovskou výhodu a to že byl odpočatý. Naši mladší žáci totiž z většiny nastoupili i v utkání starších. Bohužel i přes všechnu snahu jsme nakonec prohráli 4:3. Nutno podotknout že v závěru se měla pískat jasná penalta v náš prospěch. Za naše se trefili : Havránek Robin, Schauer Petr 2x