Béčko doma prohrálo

Utkání našeho B-týmu proti soupeři ze Závady nezačalo úplně šťastně. Ještě před začátkem domácí sháněli brankáře, a nakonec musel v brance zastoupit hráč z pole Rehák. Možná i toto se podepsalo na našem týmu, i když v úvodu utkání se hrála vyrovnaná partie. Potom se ale ke slovu dostali hosté a jejich snažení vyvrcholilo desetiminutovkou hrůzy, během které nastříleli našim 4 branky. Bohužel to natolik ovlinilo hru, že už naši spíše působili odevzdaným dojmem ve zbytku první půle. Ve druhém poločase převzal otěže domácího týmu staro-nový trenér Strachota. Do branky se postavil jiný hráč z pole (Helštýn). A ani ten se nenudil, kdy zhruba v 55. minutě musel předvést perfektní zákrok. Za zvýšenou aktivitu a předvedenou hru, si naši kluci zasloužili alespoň čestný gól, bohužel ani ten nepřišel. A tak si Závada zaslouženě odváží 3 body, po výsledku 0:4.