Áčko jede z Louček bez bodu

Loučky zaskočily Darkovičky

Darkovičky v sobotním zápase proti Krásným Loučkám propadly, i když samotný úvod vypadal z jejich pohledu nadějně. Nejprve se probil až před gólmana Petra zkušený Turanský, jenže velkou šanci zazdil. O chvíli později zpytoval svědomí rovněž Jamnický, který z pěti metrů vůbec netrefil domácí kasu. Poté ovšem výkon hostů upadl do podprůměru. Ve 28. minutě nejprve brankáře Vargu zachránila tyčka, aby následně po hlavičce dorážejícího Ručky poprvé lovil balon ze své sítě – 1:0. Hosté kupili chyby i po přestávce, když Turanský s Kremzerem nepochopitelně namazali soupeři a Šmíd s Ručkou během pár vteřin zvýšili již na 3:0. Favorit se probudil až v samotném závěru. Osm minut před konečným hvizdem vydláždil Lomozník typickou českou uličku pro Jamnického, který zařídil mírné drama – 3:1. Krásné Loučky najednou vypadly z tempa, takže se jim Darkovičky přiblížily na dostřel. Kremzer nezištně asistoval a Felgenträger proměnil sólový nájezd – 3:2. Vyrovnat už hosté nestihli.

Ohlasy k zápasu

FK Darkovičky

Roman Divina, trenér Darkoviček: „Sice nám chyběli čtyři lidi ze základní sestavy, ale to nás neomlouvá. Byl to totální propadák, když jsme hráli opravdu strašně. Kluci to zřejmě podcenili, i když na druhou stranu musím vyzdvihnout výkon soupeře, který podle mě jednoznačně ukázal, že má kvalitu na záchranu. Zřejmě rozhodly neproměněné šance ze začátku zápasu.“