Béčko si ze Strahovic veze bod!

Na vedení Strahovic reagovaly Darkovičky po pauze vyrovnávací trefou.

Strahovice se v sobotním odpoledni střetly s mužstvem z Darkoviček, a oba soupeři se nakonci zápasu radovali z jednoho bodu. V první příležitosti se objevila hostující družina, když v 10. minutě vypálil Gai, brankář Moravec vyrazil před sebe, a Vilkus ze dvou metrů střílel panubohu do oken. Na druhé straně hřiště se ve dvou šancích objevil Slavík, který ale jednou mířil vedle, a jednou ho vychytal brankář Pískala. Před půlhodinou hry vystřelil nepříjemnou střelu darkovičský Duda, ale brankáře nepřekvapil. Ve 32. minutě se Strahovice ujaly vedení, když dostal míč za obranu Vala, a přihrávkou pod sebe našel Slavíka, který byl nekompromisní – 1:0. O tři minuty později prošel přes šest hráčů domácí Slavík, ale hostujícího brankáře nepřeloboval. V samém závěru poločasu ještě přestřelil hostující svatyni Dvořák.

 

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostující letce, která se hned po osmi minutách radovala z vyrovnání. To si připravil k přímému kopu asi z třiceti pěti metrů Helštýn. Jeho střelu sice už držel brankář Moravec ve svých rukavicích, ale nějakým záhadným způsobem mu vypadl a skončil v síti – 1:1. Do konce zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou. Obe družiny si vytvořily nějaké možnosti ke skórování. Darkovičky hrozily hlavně střelami z dálky, Strahovice byly o něco nebezpečnější, ale skóre už se neměnilo a obě družiny si do tabulky připsaly po jednom bodu.

Ohlasy k zápasu

 

SK Meteor Strahovice B

Tomáš Hanzlík (trenér): Ztratili jsme tři body. Z mnoha tutovek v prvním poločase jsme dali jen jednu. Ve druhém jsme si dali skoro vlastní branku. Pak jsme se tlačili před branku, ale musím přiznat, že jsme mohli i prohrát.

FK Darkovičky B

Milan Duda (útočník): Podle mě jsme byli až na malý úsek mezi 30. až 45. minutou lepším týmem.