Béčko se zaslouženě dělilo o body

Ve vyrovnaném zápasu daly oba mančafty po dvou gólech a remíza byla na světě.

Bohuslavice „B“ – FK Darkovičky „B“ 2:2

Bohuslavice si k prvnímu jarnímu zápasu pozvaly na svůj trávník Darkovičky. Zápas to byl zcela vyrovnaný, a poprávu skončil spravedlivou dělbou bodů. Do utkání vstoupily aktivněji Darkovičky, které se po čtvrthodině hry ujaly vedení, když Gai vypálil ostrou ránu na brankáře Cyruse, jenž míč vyrazil k Vilkusovi, jenž ho sklepával do prázdne kasy – 0:1. Pak se dvakrát ocitl sám před domácím brankářem Duda, ale pokaždé si na něm vylámal zuby. Od 30. minuty se začal obraz hry vyrovnávat. Ve 37. minutě se domácí radovali z vyrovnání, když si roh Štefka nešťastně srazil do vlastní kasy brankář Pískala – 1:1. V závěru poločasu ještě zahodil pár nadějných šancí domácí Vitásek.

Ve druhém poločase se hrála partie nahoru dolů. V 56. minutě se podařilo Bohuslavicím skóre obrátit ve svůj prospěch, když se do listiny střelců po zmatcích v hostujícím pokutovém území zapsal Vitásek – 2:1 . Darkovičky tento moment nakopl, a vypracovaly si několik šancí, ale ani Hruška, ani Vilkus úspěšní nebyli. V 60. minutě se už ale Darkovičky vyrovnání dočkaly, když se Petru Adamčíkovi povedlo z třiceti metrů zaskočit domácího brankáře – 2:2. V poslední půlhodině se šance střídaly na obou stranách. Za domácí napálil břevno Vitásek, neprosadil se ani Janoš. Na druhé straně byl neúspěšný Vilkus. Zápas tak dospěl k remízovému konci.

Ohlasy k zápasu
SK Bohuslavice B

Dalibor Vitásek (trenér): Vyrovnaný a pro diváky pohledný zápas. Na šance to bylo vyrovnané 6:6 a se soupeřem jsme se shodli, že remíza je spravedlivá. Sestavu jsem opět lepil a hodně jsem přitom musel improvizovat.

FK Darkovičky B

Milan Duda (útočník): Zápas to byl velmi vyrovnaný. Remíza byla naprosto zasloužená. Kdybychom oba dva týmy proměnili všechny šance, klidně to skončí 5:5.