A-TÝM: Áčko se ne a ne chytnout! Výsledkem byla krutá porážka!

Zimní příprava A-týmu neprobíhá vůbec podle představ.

A-tým čeká již 4. zápasem na vítězství. Polovinu týmu sužuje marodka a ani výsledkově se nám nedaří. Posledním nezdarem byla úterní podvečerní dohrávka 4. kola turnaje O pohár starostky města Orlová. V té jsme se postavili velice silné Orlové, která vévodí, jak turnaji, tak také své soutěži, ve které se nachází velmi vysoko na 3. příčce.

Úvod utkání se nám nevydařil a po pár minutách jsme inkasovali. Chvíli na to mohl odpovědět Matějka, ten ale ve vyložené příležitosti nedokázal dotlačit balón za domácího brankáře. Orlová byla jasně lepším týmem a dominovala a do poločasu si dokázala vytvořit třígólový polštář. Tento náskok ještě ve druhém poločase zdvojnásobila. To ale nebylo všechno, na gól na 7:0 dokázal odpovědět Kalvar krásnou dalekonosnou střelou. Poslední slovo ale měli opět domácí, kteří uzavřeli na konečných 8:1.

Slavia Orlová 8:1 FKD

(Kalvar)

FKD: Kudla – Lindovský, O. Hellebrand, Klečka, T. Kabisch – Kuřidém, Kalvar, Turanský, Matějka – Kempný, P. Kabisch

Náhradníci: Dundr, Duda, Hanus

Trenér: M. Melecký