A-TÝM: K poslednímu derby vyjíždíme do Ludgeřovic!

Soutěžní ročník 2022/23 se nebezpečně rychle chýlí ke svému konci.

Naši hráči se vydají do Ludgeřovic, ve kterých sehrají atraktivní utkání s tamní Tělovýchovnou jednotou. Poslední vzájemné měření sil z minulého podzimu zvládli lépe naši hráči, kteří prohrávali ve 2. poločase 1:2, ale díky gólů kapitána Turanského ze 70. minuty a Rychnovského z 91. minuty, dokázali vývoj utkání překlopit na svou stranu a zvítězit 3:2. Ludgeřovičtí se v jarní části musí obejít bez dlouholetých opor Hájka a Pěntky, kteří odešli do Markvartovic. Zveme všechny fanoušky, aby vyjeli podpořit naše hráče do sousedních Ludgeřovic do tamního pěkného fotbalového areálu. Utkání startuje v sobotu v 17:00.

Ludgeřovice se na jaře trápí. Ve druhé části sezóny dokázali uhrát jen 10 bodů. Momentálně se tedy náš soupeř nachází na 6. místě se ziskem 36 bodů za 11 výher a 3 remízy při kladném skóre 50:38.

Náš tým v minulém kole napravil ztrátu ve Strahovicích a nyní nám tak patří 4. pozice se ziskem 43 bodů za 12 výher a 7 remíz s kladným skóre 39:24.

sobota 3.6. 2023 17:00 TJ Ludgeřovice – FKD, hřiště Ludgeřovice