DOROST: Dorostenci chtějí zopakovat podzimní střetnutí!

Nejlépe tak, jako na podzim.

Ano, přesně tím se řídí dorostenci, kteří vyráží v sobotu ráno na dalekou cestu do Bruntálu. Bylo to právě utkání s Bruntálem, které bylo tím nejlepším utkáním podzimní částí jak u starších, tak u mladší dorostenců. Starší U19 dokázaly rozhodnout v 89. minutě po přímém kopu Kabische a zvítězit 4:3. To ale nikdo nečekal, co se bude dít poté. Mladí dokázali za 18 minut vstřelit 5 branek a dokonat tak obrat z 1:3 na 6:3 a připsat si první vítězství v soutěži.

U19 Bruntálu je momentálně na 10. pozici se 13 body za 4 výhry a 1 remízu. Skóre mají bruntálští záporné 25:53.

Naše U19 se nachází na 9. místě s 16 body za 5 výher a 1 remízu s celkovým skóre 28:42.

sobota 8.4. 2023 10:00 SO Bruntál U19 – FKD U19, UT Bruntál, bus 7:45

Bruntálské U17 jsou taktéž na 10. místě s 11 body za 3 výhry a 2 remízy. Skóre mají mladíci z Bruntálu také záporné, konkrétně 24:40.

Naši mladší dorostenci po včerejší dohrávce Frenštátu s Rýmařovem klesli na poslední 13. místo. Po čtrnácti kolech tedy mají 6 bodů za 2 výhry a záporné skóre 17:66.

sobota 8.4. 2023 12:15 SO Bruntál U17 – FKD U17, UT Bruntál, bus 7:45

Utkání se odehraje na umělé trávě v Bruntálu. Původně se mělo hrát na přírodní trávě v Moravském Kočově.