DOROST: Dorostenci generálku nezvládli!

Ve čtvrtek v podvečer cestovali dorostenci do Brušperku.

Zde v rámci generálky na Brušperk Cup sehráli přípravné utkání proti domácímu výběru. Do utkání jsme vstoupili aktivně a donutili soupeře ke třem brzkým ztrátám, bohužel ani z jedné gól nepadl. Proto zanedlouho udeřili domácí. V 6. minutě došlo k nedomluvě stoperů s gólmanem Kudlou a domácí útočník zblízka jemně přehlavičkoval našeho brankáře – 1:0. Poté jsme se dostali k dobrým šancím, ale bohužel ne a ne trefit zařízení. Nepomohla nám ani série několika rohových kopů. Domácí tým hrozil zejména z křídelních prostor, ale naštěstí již v 1. poločase nedokázal využít žádnou z těchto nabídnutých šancí. V prvním dějství jsme předvedli velice špatný výkon.

Do druhých 35 minut vstoupila běhavější a agresivnější jedenáctka, která lépe presovala a donutila soupeře k několika ztrátám. 2 minuty po zahájení 2. poločasu nám pomohlo rychlé vhazování. Míč se po odrazu dostal k Dundrovi a ten střelou tečovanou o záda domácího stopera poslal gólmana do protipohybu – 1:1. O chvíli později jsme se dostali do vedení. Petr Kabisch se nezalekl brušperského gólmana a v souboji ho donutil ke krátkému odkopu. Na hranici velkého vápna byl ale připraven Šimon Redzina a střelou kolem gólmana nás poslal do vedení – 1:2. Domácí potom po dvou totožných akcích z křídel a přihrávkou pod sebe na penaltu obrátili utkání ve svůj prospěch – 3:2. Poté jsme se dostali opět k sérií několika rohů, které kopal skvěle Dundr, bohužel z toho byly jen obrovské šance. Následně došlo k přeskupení našich řad a dvou šancí našich útočníků, bohužel ani Kabisch ani Vjačka nedokázali vyrovnat.