Darkovičky-Chlebičov

Naši muži odehráli první mistrovské utkáni

Sobotní utkání mezi Darkovičkami a Chlebičovem nabídl vynikající útočnou podívanou. V domácím dresu na sebe často upozorňoval Horváth, který v úvodních osmi minutách zařídil dvě penalty. Za záchrannou brzdu zatahali Linda s Došlou a Turanský byl v obou případech při penaltách neomylný – 2:0. Hosté se vrátili zpět do zápasu v 18. minutě. Radek rychle hodil aut na Korbela, který odvážně vnikl do šestnáctky a nekompromisním bodlem upravil na 2:1. Ještě předtím navíc Korbel zahodil obrovskou příležitost po prudkém centru Radka. V 62. minutě se ovšem dopustil hrubé chyby Došla, kterého obral o míč rychlonohý Moravec a gólman Mrázek opět lovil balon ze své sítě – 3:1. Darkovičkám samozřejmě narostla křídla, jenže Moravec, Surovec anebo Hanus gólovou pojistku odmítli. Postupem času se tak domácí začali strachovat o vedení, což se jim zákonitě vymstilo. Nejprve si Radek naběhl na diagonální pas Kužela a poslal míč do protipohybu brankáře Drobce – 3:2. Kalich hořkosti si Darkovičky dopily až do dna v nastaveném čase. Korbel si totiž vychutnal tři domácí zadáky a postaral se o dělbu bodů – 3:3.

Ohlasy k zápasu

FK Darkovičky

Radim Karsten, trenér Darkoviček„Remízu ještě teď rozdýchávám. Ještě čtvrthodinku před koncem jsme vedli o dva góly a stejně jsme nevyhráli, což se prostě nesmí stávat. Chlebičov sice předvedl kvalitní výkon, ale jednoznačně jsme ztratili dva body. Doplatili jsme na zahozené šance a individuální chyby, když jsme si nepohlídali standardní situace.“