Žáci vyzráli na Kravaře a jdou do trháku

Naši starší žáci v sobotním dopoledni přivítali soupeře ze sousedních Kravař. Byl to souboj nejen sousedů na mapě, ale i v tabulce. Utkali se totiž zatím dva neporažené celky s plným počtem bodů. A tomu i odpovídala předvedená hra. Kdo by čekal opatrnou hru, tak byl na omylu, jelikož hned od začátku se hrálo naplno a to vyústilo v naši úvodní branku kterou v 5.minutě vsítil Havránek. Hosté se ale nenechali zaskočit, a po chybné rozehrávce na středu hřiště se vydali na samostatný únik, který se štěstím proměnili. Zlom celého utkání přišel ve 30. minutě, kdy po brankářově faulu na Havránka zahrával pokutový kop Dundr a bezpečně proměnil. Ve druhém poločase se ani jeden tým už do vyložené šance nedostal, a tak utkání skončilo v poměru 2:1. Tímto se odpoutáváme na čele tabulky s 3 bodovým náskokem.

Mladší žáci bohužel nenavázali na své starší kolegy, a po slibném prvním poločase nakonec svému soupeři podlehli v poměru 2:7.