Dorostenci na úvod sezóny vyhráli

První soutěžní zápas v nové sezóně  odehráli naši dorostenci doma se soupeřem z Velké Polomi, který postoupil z nižší soutěže. Zápas se již v prvním poločase změnil v jednoznačnou záležitost a bylo jen otázkou, kolik branek soupeř inkasuje. Již v druhé minutě dal Moravec jeden ze svých nejlehčích gólů v kariéře, to když mu výkop od branky přihrál brankář přesně na nohu na hranici šestnáctky a stačilo jen poslat míč ke vzdálenější tyči 1:0. Inkasovaný gól, tak nahlodal sebevědomí brankáře, který ve zbytku zápasu nepodal dobrý výkon. Druhý gól jsme přidali v 15 minutě, když se nejlépe ve skrumáži zorientoval Rehák a bylo to 2:0. Ve 23. minutě pak Rehák dobře dohrával situaci, brankářovi vypadl z ruky jednoduchý centrovaný míč, který Rehák pohotově uklidil do sítě 3:0. Do poločasu se ještě zapsal mezi střelce pěknou střelou Radim Kempný 4:0 a také Lukáš Moravec 5:0

Druhý poločas jsme začali opět ve velkém tempu a během několika minut jsme upravili skóre na 7:0 přičemž Moravec zkompletoval hattrick a Radim Kempný si připsal druhý gól. Po vystřídání některých hráčů se hra vyrovnala a také hosté se dostali do několika šancí, ta největší, po chybě Hrubého, skončila na tyči domácí branky. Na konci zápasu nám ještě rozhodčí upřel jasnou penaltu po zákroku na Kabische, a tak se skóre již neměnilo.

Autor : Jan Večerek