Dorost zakončil sezónu vítězně

Poslední zápas v sezóně odehráli
naši dorostenci doma proti soupeři z Fulneku. Zápas ve kterém už o nic nešlo ani jednomu soupeři se přesto odehrál v plném nasazení. Nástup do utkání se našemu týmu podařil a už v 6.minutě se blýskl hezkým gólem Martin Gai 1:0. V 18. minutě šel neohroženě do souboje mimo šestnáctku s gólmanem hostů Rehák a přestože dal gól odnesl tuto akci zlomeným nosem a slabým otřesem mozku 2:0. A pro Reháka tím zápas skončil. Hosté se do šancí dostávali sporadicky a jednu z nich využili ve 24. minutě, kdy na dorážku z přímého volného kopu už brankář Horejsek nestačil reagovat 2:1. Ve 40. minutě předvedli krásnou fotbalovou akci Gai s Kuřidémem a druhý jmenovaný se z hranice pokutového území nemýlil 3:1. Ve 45. minutě se opět radovali hosté, když nedůslednost naší obrany potrestal nejlepší hráč hostů Šesták 3:2. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za tohoto stavu, předvedl hezkou individuální akci náš kapitán Zlotý, pro kterého to byl poslední zápas za dorost, a v nastavení prvního poločasu upravil skóre na 4:2.

Po změně stran se na hřišti poměrně jiskřilo a hrálo se především ve středu hřiště. Průběhu druhého poločasu odpovídal i zákrok našeho obránce D. Hellebranda v 68. minutě v pokutovém území na pronikajícího hráče hostů a sudí neměl jinou možnost než ukázat na penaltový puntík a obránci udělit, ještě milosrdnou, žlutou kartu. Exekutor se nemýlil 4:3. Závěr zápasu neunesl hráč hostů Šesták a tak ho raději hostující trenér stáhnul v 80. minutě ze hřiště, aby nemuseli zápas dohrávat v deseti hráčích. Konečnou podobu skóre určil v 82. minutě hezkým sólem přes půl hřiště Kaniok 5:3 a o výsledku zápasu tak bylo rozhodnuto.

Dorost zakončil sezónu na hezkém 6 místě.

Tímto děkuji kapitánovi Zlotému za účast na zápasech a přejeme mu hodně úspěchů mezi muži.

Zároveň děkuji všem hráčům dorostu za snahu a úsilí a těším se na spolupráci v další sezóně.