Áčko na závěr sezóny prohrálo

Darkovičky klasicky doplatily na neproměněné šance, když si v úvodní čtvrthodince vypracovaly tři tutovky. Nejprve si Kremzer naběhl na kolmici Bajgera, jenže při sólovém nájezdu ztroskotal na brankáři Bučkovi. V dalších minutách se řítili na Bučka hostující Felgenträger s Bajgerem, ale balon opakovaně prolétl pouze kolem tyčky. Jakubčovice ukázaly mnohem lepší střeleckou efektivitu.  Ve 13. minutě si ovšem vsítil Lindovský učebnicového vlastence, když tečoval míč mimo dosah gólmana Kudly – 1:0. Další hořkou pilulku Darkovičky spolkly po nedovoleném zákroku Buchvaldka, protože Schreier proměnil penaltu – 2:0. A když se zanedlouho trefil Rybařík, tak se zdálo být definitivně vymalováno – 3:0. Zdánlivě rozhodnutý zápas dostal nový náboj ve 44. minutě, když se po centru Strachoty prosadil Kremzer – 3:1. Větší drama se ovšem nekonalo, neboť Bajger s Felgenträgerem zahodili další stoprocentní příležitosti. V samém závěru ještě nabral rychlost hostující Moravec a rozezvonil břevno.

Ohlasy k zápasu

FK Darkovičky

Roman Divina, trenér Darkoviček: „V Jakubčovicích jsme si v úvodu vytvořili tři tutové šance, ale bohužel jsme v koncovce opět selhali. Pak jsme si navíc vstřelili vlastence, což nás psychicky poslalo dolů. V závěru první půle jsme dali gól do šatny, ale ani po přestávce nám to tam nepadalo. Zaplaťpánbůh, že už je konec. Bylo to opravdu špatná sezona, ale aspoň se máme od čeho odrazit.“