Ohlédnutí za podzimní sezónou

Pojďme se podívat, jak si vedly naše týmy v podzimní části sezóny..

A Tým:

Umístění v tabulce: 11. místo, bilance 3-4-6, skóre 19:29.

Náš A-tým se po podzimní části nachází poblíž sestupových míst, přesněji na jedenáctém místě. Pod námi se nacházejí pouze Štěpánkovice, Zlatníky a Slovan Ostrava. Trenér Radim Karsten se mohl od začátku sezóny spolehnout na pár nových posil, mezi které patří David Rychnovský, Tomáš Müller, Jakub Klečka a Patrik Walder. Sázka na mladé má své výhody, ale i nevýhody. Určitě se není za co stydět, nicméně mohlo by to být lepší. V průběhu sezóny kádr doplnil Vladimír Drobec, který naše prostředí zná z minulých let. Za zmínku stojí určitě náš dorostenec Adam Kuřidém, který naskočil do pár zápasů a zanechal za sebou dobrý dojem, a dokonce na své osmnácté narozeniny vystřelil našemu týmu bod z vedlejších Kozmic. Před posledním utkání byl z lavičky odvolaný Radim Karsten, kterého dočasně vystřídal Jan Večerek z B-týmu. Uvidíme, co nám přinese zimní přestávka a kdo se chopí kormidla, aby udržel náš mančaft v I.A třídě.

B Tým:

Umístění v tabulce: 2. místo, bilance 6-3-2, skóre 30:17.

Náš B-tým se po podzimní části nachází na druhém místě, na kterém má stejně bodů s Bělou. Na první Dolní Benešov ztrácí deset bodů. Svěřenci Jana Večerka a Davida Matějky předváděli po celý podzim dobré výkony a určitě mohou být s podzimem spokojeni. Kádr se ustálil, v týmu nechybí zkušení hráči jako je např. Patrik Adamčík, který se přesunul rozdávat radost z A-týmu do B-týmu, nebo nebezpečné útočné duo Mark Hopkins – Jiří Hanus, kteří svým zabijáckým instinktem větrají obranu za obranou. Budeme doufat, že chuť do hry vydrží našim hráčům co nejdéle a udrží se na špici tabulky i na jaře.

Starší dorost:

Umístění v tabulce: 7. místo, bilance 6-3-6, skóre 33:43.

Mladší dorost:

Umístění v tabulce: 12. místo, bilance 5-1-9, skóre 29:46

Naši dorostenci v Krajském přeboru určitě nedělají ostudu, jsou vyrovnaným soupeřem téměř všem týmům a každý takový zápas v takové soutěži je pro hráče plus. Starší se nachází po podzimu uprostřed tabulky, nejlepším střelcem je Petr Kabisch, který má na kontě 14 branek. Za zmínku stojí určitě i Adam Kuřidém, který má na kontě 10 branek, ale ten některé zápasy neodehrál, z důvodu výpomoci A-týmu. V obranných řadách vyčnívají Ondřej Hellebrand a Kryštof Santer, kteří také nastupují za mužské týmy a jsou příslibem do budoucna. Mladší dorost je v tabulce o něco níž, i ten ale ke konci podzimu ukázal, že vyhrávat umí a počítat se s ním taky musí. Tabulku střelců vede Matyas Šidla a Matyáš Dundr, oba mají na kontě sedm branek.

Starší žáci:

Umístění v tabulce: 2. místo, bilance 6-1-1, skóre 63:28

Starší žáci hrají Ostravskou skupinu, kde se nachází pouze pět týmů. Tabulkově lepší jsou pouze Michálkovice, které jsou před našim týmem o dva body. Tabulce střelců kraluje Matyas Šidla, který má na kontě 26 branek.