Bolatice „B“ – Darkovičky „B“ 3:3

Naše Béčko si přiváží z Bolatic bod za remízu, kterou vybojovali v samotném závěru utkání.

Ve stejný čas, jak naše Áčko, odehrál B-tým mistrovské utkání na půdě nedalekých Bolatic. V prvním poločase byli aktivnější domácí, kteří se dostali do vedení 2:0 díky trefám Pavla Sněhoty. Hned zkraje druhého poločasu zkompletoval domácí Pavel Sněhota hattrick a vše nasvědčovalo tomu, že si domácí dokráčí pro tři body. Ale naši muži zařadili vyšší rychlost a následovalo dotahování. V 56 minutě snížil Mark Keith Hopkins.. Druhá, kontaktní branka ne a ne přijít, nakonec se tým dočkal v 84. minutě, kdy se prosadil Jan Kaniok.. A když už to vypadalo, že zápas skončí 3:2, nařídil rozhodčí pokutový kop, který proměnil Jan Kaniok. Zápas tedy skončil remízou 3:3, Bolatice se tedy nacházejí na třetí pozici, naše béčko o dva body za nimi na pozici čtvrté.