Štěpánkovice „B“ – Darkovičky „B“ 2:2

První mistrovské utkání má za sebou i náš B-tým, který se utkal na půdě Štěpánkovic. Utkání bylo většinu zápasu vyrovnané a skončilo tak dělbou bodů. 

B-tým jel do Štěpánkovic v okleštěné sestavě, pár hráčů nebylo k dispozici, ale i tak byli od začátku utkání o něco aktivnější. První poločas byl ale z obou stran opatrný, dlouhá pauza byla znát a ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu. Poločas tedy skončil 0:0 a diváci by dokázali spočítat šance na jedné ruce. Do druhého poločasu vstoupilo naše Béčko aktivně, nicméně to byli domácí, kteří se poprvé radovali. Střelcem branky byl Rásocha. – 1:0. Náš tým to ale nepoložilo a o pozornost si řekl Adamčik, který byl na konci celé akce a dotlačil míč do sítě. – 1:1. O dvě minuty později se naši hráči opět vydali do útoku a Hanus vybojoval přímý kop, kterého se zmocnil Adamčík. Jeho dělovka doprostřed branky propálila rukavice domácího brankáře a míč se třepal v síti. – 1:2. Hosté byli rázem na koni, a kontrolovali zápas. Nicméně deset minut před koncem došlo k nedorozumění v obranných řadách, kterého využil Benek, který měl snadnou práci zakončit. – 2:2. Utkání tedy skončilo nerozhodně, oba týmy si tak připisují v prvním kole bod do tabulky.

Ohlasy k zápasu

 

FK DARKOVIČKY „B“

Patrik Adamčik, kapitán Darkoviček„Je škoda, že jsme nepřidali třetí gól, měli jsme na to. Bohužel bereme ze zápasu bod. Je čas se připravit na domácí zápas, kde chceme naplno bodovat.“